ECQ-U2A472MY
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A472MY
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A472MY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A472MY
Tau Wae ECQ-U2A472MY Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4823 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A472MY.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-UY
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A472MY
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 4700pF