ECQ-U2A472MN
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A472MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A472MN
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A472MN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A472MN
Tau Wae ECQ-U2A472MN Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5017 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A472MN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.669" L x 0.256" W (17.00mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-UN
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECG-U2A472MN
ECQU2A472MN
P4600
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.531" (13.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 250V Polyester Radial Te kaha 4700pF