ECQ-U2A472MF
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A472MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A472MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A472MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A472MF
Tau Wae ECQ-U2A472MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4481 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A472MF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.295" W (21.00mm x 7.50mm) Raupapa ECQ-UF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A472MF
P4608
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.650" (16.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 4700pF