ECQ-U2A473MLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A473MLA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 20% 275VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A473MLA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A473MLA
Tau Wae ECQ-U2A473MLA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 20% 275VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 426361 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A473MLA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-UL
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A473MLA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.047µF Nga tono EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-U2A473KLA
ECQ-U2A473KLA
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 10% 275VAC RAD
I roto i te taonga: 413779 pcs
Tikiake: ECQ-U2A473KLA.pdf
RFQ
ECQ-U2A472MY
ECQ-U2A472MY
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 20% 250VAC RAD
I roto i te taonga: 4823 pcs
Tikiake: ECQ-U2A472MY.pdf
RFQ
ECQ-U2A473ML
ECQ-U2A473ML
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 20% 275VAC RAD