ECQ-P4823JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P4823JU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P4823JU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-P4823JU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P4823JU
Tau Wae ECQ-P4823JU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5996 pcs Pepa Raraunga ECQ-P4823JU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.965" L x 0.335" W (24.50mm x 8.50mm) Raupapa ECQ-P(U)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP4823JU
P3487
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.082µF