ECQ-P4474JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P4474JU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P4474JU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P4474JU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P4474JU
Tau Wae ECQ-P4474JU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6040 pcs Pepa Raraunga ECQ-P4474JU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.378" L x 0.650" W (35.00mm x 16.50mm) Raupapa ECQ-P(U)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP4474JU
P3496
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.181" (30.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.47µF