ECQ-P6152JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P6152JU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P6152JU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1500PF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P6152JU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P6152JU
Tau Wae ECQ-P6152JU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1500PF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 446018 pcs Pepa Raraunga ECQ-P6152JU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm) Raupapa ECQ-P(U)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP6152JU
P3499
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 1500pF