ECQ-P6123JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P6123JU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P6123JU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-P6123JU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P6123JU
Tau Wae ECQ-P6123JU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4279 pcs Pepa Raraunga ECQ-P6123JU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.768" L x 0.256" W (19.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-P(U)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP6123JU
P3510
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.012µF