ECE-V1HA2R2NR
PanasonicPanasonic
ECE-V1HA2R2NR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-V1HA2R2NR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: ECE-V1HA2R2NR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-V1HA2R2NR
Tau Wae ECE-V1HA2R2NR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5474 pcs Pepa Raraunga ECE-V1HA2R2NR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa VS Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa PCE3140CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose