ECE-V1HA220UP
PanasonicPanasonic
ECE-V1HA220UP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-V1HA220UP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-V1HA220UP
Tau Wae ECE-V1HA220UP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4013 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa VS Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa ECEV1HA220UP
PCE3194TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose