ECE-V1HA101UP
PanasonicPanasonic
ECE-V1HA101UP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-V1HA101UP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: ECE-V1HA101UP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-V1HA101UP
Tau Wae ECE-V1HA101UP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5850 pcs Pepa Raraunga ECE-V1HA101UP.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa VS Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa PCE3197DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose