ECE-V1HA3R3NP
PanasonicPanasonic
ECE-V1HA3R3NP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-V1HA3R3NP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-V1HA3R3NP
Tau Wae ECE-V1HA3R3NP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4818 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa - Ripple Current @ Low Frequency 21mA @ 120Hz