ECE-V1HA470P
PanasonicPanasonic
ECE-V1HA470P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-V1HA470P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: ECE-V1HA470P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-V1HA470P
Tau Wae ECE-V1HA470P Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4572 pcs Pepa Raraunga ECE-V1HA470P.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa VS Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa ECE-V1HA470
ECEV1HA470
PCE2055CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose