ECE-T2VP102FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2VP102FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T2VP102FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T2VP102FA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T2VP102FA
Tau Wae ECE-T2VP102FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4790 pcs Pepa Raraunga ECE-T2VP102FA.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa T-UP Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.32A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET2VP102FA
P10057
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 249 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 249 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 1000µF