ECE-T2WA102FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2WA102FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T2WA102FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T2WA102FA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T2WA102FA
Tau Wae ECE-T2WA102FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5202 pcs Pepa Raraunga ECE-T2WA102FA.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa T-HA Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET2WA102FA
P10683
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 166 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 166 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF