ECE-T2VP122FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2VP122FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T2VP122FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T2VP122FA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T2VP122FA
Tau Wae ECE-T2VP122FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10940 pcs Pepa Raraunga ECE-T2VP122FA.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa T-UP Ripple Current @ Low Frequency 4.42A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.188A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET2VP122FA
P10058
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 207 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 207 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 1200µF