ECE-T2VA122FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2VA122FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T2VA122FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T2VA122FA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T2VA122FA
Tau Wae ECE-T2VA122FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5638 pcs Pepa Raraunga ECE-T2VA122FA.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa T-HA Ripple Current @ Low Frequency 3.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.508A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET2VA122FA
P10670
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 180 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 180 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF