20SEPF390M
PanasonicPanasonic
20SEPF390M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20SEPF390M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H
Ngā Rauemi: 20SEPF390M.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20SEPF390M
Tau Wae 20SEPF390M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105500 pcs Pepa Raraunga 20SEPF390M.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SEPF
Ripple Current @ Low Frequency 247.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.95A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16315
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose