20SEPF180M
PanasonicPanasonic
20SEPF180M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20SEPF180M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H
Ngā Rauemi: 20SEPF180M.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20SEPF180M
Tau Wae 20SEPF180M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138049 pcs Pepa Raraunga 20SEPF180M.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SEPF
Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16314
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20SEPF560M+T
20SEPF560M+T
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H