20SEPF120M
PanasonicPanasonic
20SEPF120M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20SEPF120M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H
Ngā Rauemi: 20SEPF120M.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20SEPF120M
Tau Wae 20SEPF120M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132374 pcs Pepa Raraunga 20SEPF120M.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa OS-CON™, SEPF
Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16313
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20SEPF560M
20SEPF560M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H
I roto i te taonga: 95728 pcs
Tikiake: 20SEPF560M.pdf
RFQ
20SEPF390M+TSS
20SEPF390M+TSS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H
I roto i te taonga: 84026 pcs
Tikiake: 20SEPF390M+TSS.pdf
RFQ
20SEPF120M+TSS
20SEPF120M+TSS
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H