20SEQP150M+T
PanasonicPanasonic
20SEQP150M+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20SEQP150M+T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUMINUM 150UF 20V 20% (10 X
Ngā Rauemi: 20SEQP150M+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20SEQP150M+T
Tau Wae 20SEQP150M+T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUMINUM 150UF 20V 20% (10 X Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 88488 pcs Pepa Raraunga 20SEQP150M+T.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ Low Frequency 68.35mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.367A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 150µF