20SEQP68M+T
PanasonicPanasonic
20SEQP68M+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20SEQP68M+T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUMINUM 68UF 20V 20% (10 X
Ngā Rauemi: 20SEQP68M+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20SEQP68M+T
Tau Wae 20SEQP68M+T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUMINUM 68UF 20V 20% (10 X Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 82726 pcs Pepa Raraunga 20SEQP68M+T.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ Low Frequency 37.95mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 759mA @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 68µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20SEQP150M+T
20SEQP150M+T
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUMINUM 150UF 20V 20% (10 X
I roto i te taonga: 88488 pcs
Tikiake: 20SEQP150M+T.pdf
RFQ
20SG204-G2AC-P
20SG204-G2AC-P
Kaihanga: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga: ENCODER MECH 12 POS UL
I roto i te taonga: 1040 pcs
Tikiake:
RFQ
20SEQP68M
20SEQP68M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUMINUM 68UF 20V 20% (10 X