PSC75U-560-R-CNR1
Hua Hua
Tau Wae: PSC75U-560-R-CNR1
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W
Ngā Rauemi: 1.PSC75U-560-R-CNR1.pdf2.PSC75U-560-R-CNR1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSC75U-560-R-CNR1
Tau Wae PSC75U-560-R-CNR1 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4027 pcs Pepa Raraunga 1.PSC75U-560-R-CNR1.pdf2.PSC75U-560-R-CNR1.pdf
Taumaha 1 lb (453.59g) Putanga - Whakaputa 56V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 5.93" L x 2.78" W x 1.54" H (150.5mm x 70.5mm x 39.0mm)
Raupapa PSC75U (75W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 75W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSC75U-560-CNR1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSC75U-560-R-CNR1
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 56V 75W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.34A Raina Rita 46.46" (1.18m)