PSC75U-560-R-CR2
Hua Hua
Tau Wae: PSC75U-560-R-CR2
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W
Ngā Rauemi: 1.PSC75U-560-R-CR2.pdf2.PSC75U-560-R-CR2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSC75U-560-R-CR2
Tau Wae PSC75U-560-R-CR2 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4804 pcs Pepa Raraunga 1.PSC75U-560-R-CR2.pdf2.PSC75U-560-R-CR2.pdf
Taumaha 1 lb (453.59g) Putanga - Whakaputa 56V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 5.93" L x 2.78" W x 1.54" H (150.5mm x 70.5mm x 39.0mm)
Raupapa PSC75U (75W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 75W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSC75U-560-CR2
REWORK 2.5X5.5 CENTER+ PSC75U-560-R-CR2
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 56V 75W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.34A Raina Rita 46.46" (1.18m)
Whakaaetanga CE, cULus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSC75U-560-R-CR1
PSC75U-560-R-CR1
Kaihanga: PHIHONG USA
Whakaahuatanga: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W
I roto i te taonga: 5889 pcs
Tikiake: PSC75U-560-R-CR1.pdf
RFQ
PSC8A
PSC8A
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CBL CLIP CABLE SILVER CLIP ON
I roto i te taonga: 102485 pcs
Tikiake: PSC8A.pdf
RFQ
PSC75U-560-R-CN2
PSC75U-560-R-CN2
Kaihanga: PHIHONG USA
Tikiake: PSC75U-560-R-CN2.pdf
PSC75U-560-R-CN1
PSC75U-560-R-CN1
Tikiake: PSC75U-560-R-CN1.pdf
PSC8D
PSC8D
Kaihanga: Panduit
Tikiake: PSC8D.pdf
PSC8C
PSC8C
Tikiake: PSC8C.pdf
PSC75U-560-R-CNR1
PSC75U-560-R-CNR1
Tikiake: PSC75U-560-R-CNR1.pdf
PSC75U-560-R-C2
PSC75U-560-R-C2
Tikiake: PSC75U-560-R-C2.pdf
PSC8B
PSC8B
Tikiake: PSC8B.pdf
PSC75U-560-R-CNR2
PSC75U-560-R-CNR2
Tikiake: PSC75U-560-R-CNR2.pdf
PSC8
PSC8
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RELAY HOLD-DOWN CLIPS(2) 8 PIN
Tikiake: PSC8.pdf
PSC8E
PSC8E
Tikiake: PSC8E.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel