PSC75U-560-R-CN2
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSC75U-560-R-CN2
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W
Ngā Rauemi: 1.PSC75U-560-R-CN2.pdf2.PSC75U-560-R-CN2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSC75U-560-R-CN2
Tau Wae PSC75U-560-R-CN2 Kaihanga PHIHONG USA
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4361 pcs Pepa Raraunga 1.PSC75U-560-R-CN2.pdf2.PSC75U-560-R-CN2.pdf
Taumaha 1 lb (453.59g) Putanga - Whakaputa 56V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 5.93" L x 2.78" W x 1.54" H (150.5mm x 70.5mm x 39.0mm)
Raupapa PSC75U (75W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 75W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Ētahi Ingoa PSC75U-560-CN2
REWORK 2.5X5.5 CENTER- PSC75U-560-R-CN2
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 56V 75W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.34A Raina Rita 46.46" (1.18m)
Whakaaetanga CE, cULus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSC75U-560-R-CNR2
PSC75U-560-R-CNR2
Kaihanga: PHIHONG USA
Whakaahuatanga: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 75W
I roto i te taonga: 4698 pcs
Tikiake: PSC75U-560-R-CNR2.pdf
RFQ
PSC75U-560-R-C2
PSC75U-560-R-C2
Kaihanga: PHIHONG USA
I roto i te taonga: 5495 pcs
Tikiake: PSC75U-560-R-C2.pdf
RFQ
PSC75U-560
PSC75U-560
Tikiake: PSC75U-560.pdf
PSC75U-480
PSC75U-480
Whakaahuatanga: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 75W
Tikiake: PSC75U-480.pdf
PSC8
PSC8
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RELAY HOLD-DOWN CLIPS(2) 8 PIN
Tikiake: PSC8.pdf
PSC75U-560-R-CNR1
PSC75U-560-R-CNR1