PSC5A12-9IRG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSC5A12-9IRG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5.1V 61W
Ngā Rauemi: PSC5A12-9IRG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 259 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 259 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSC5A12-9IRG
Tau Wae PSC5A12-9IRG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5.1V 61W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259 pcs Pepa Raraunga PSC5A12-9IRG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Input (Min) 7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 5.94" L x 1.27" W x 3.46" H (151.0mm x 32.2mm x 88.0mm)
Raupapa Melcher PSC Mana (Watts) 61W
Tae Mahi -40°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 85.5% Nama - Whakaputa (Max) 12A