ODB9733-12HB
Orion FansOrion Fans
ODB9733-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB9733-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 97X33MM 12VDC
Ngā Rauemi: ODB9733-12HB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB9733-12HB
Tau Wae ODB9733-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 97X33MM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5622 pcs Pepa Raraunga ODB9733-12HB.pdf
Whānui 33.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 10.8 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 1.100 in H2O (274.0 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 96mm L x 96mm H Raupapa ODB9733
RPM 4000 RPM Mana (Watts) 9.40W
Ētahi Ingoa 1053-1700
ODB9733-12HBX
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 56.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.780A