ODB7530-12HB
Orion FansOrion Fans
ODB7530-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB7530-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 75X30MM 12VDC
Ngā Rauemi: ODB7530-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB7530-12HB
Tau Wae ODB7530-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 75X30MM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7271 pcs Pepa Raraunga ODB7530-12HB.pdf
Whānui 30.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 75mm L x 75mm H Raupapa ODB7530
RPM 3400 RPM Mana (Watts) 4.32W
Ētahi Ingoa 1053-1699
ODB7530-12HBX
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 41.7 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.360A