ODB7530-24HB
Orion FansOrion Fans
ODB7530-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB7530-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 75X30MM 24VDC
Ngā Rauemi: ODB7530-24HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB7530-24HB
Tau Wae ODB7530-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 75X30MM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6327 pcs Pepa Raraunga ODB7530-24HB.pdf
Whānui 30.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 17 ~ 26.4VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 75mm L x 75mm H Raupapa ODB7530
RPM 3400 RPM Mana (Watts) 4.80W
Ētahi Ingoa ODB7530-24HBX Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 41.7 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.200A