ODB600PT-24MB
Orion FansOrion Fans
ODB600PT-24MB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ODB600PT-24MB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 120.5X32MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.ODB600PT-24MB.pdf2.ODB600PT-24MB.pdf3.ODB600PT-24MB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ODB600PT-24MB
Tau Wae ODB600PT-24MB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN BLOWER 120.5X32MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 10 ~ 29VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.470 in H2O (117.1 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H Raupapa ODB600PT
RPM 2500 RPM Ētahi Ingoa 1053-1295
ODB600PT-24MBX
ODB600PT24MB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 42.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Blower Whakatauranga onamata 0.300A