OD9225-60HB
Orion FansOrion Fans
OD9225-60HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-60HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 60VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-60HB.pdf2.OD9225-60HB.pdf3.OD9225-60HB.pdf4.OD9225-60HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-60HB
Tau Wae OD9225-60HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 60VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 36 ~ 72VDC Putanga - Kua tohua 60VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM 3200 RPM Mana (Watts) 12.00W
Ētahi Ingoa 1053-1438
OD9225-60HBX
OD9225-60LB
OD922560HB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 39.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.200A He momo kai Ball