OD9225-48HB
Orion FansOrion Fans
OD9225-48HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-48HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-48HB.pdf2.OD9225-48HB.pdf3.OD9225-48HB.pdf4.OD9225-48HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-48HB
Tau Wae OD9225-48HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 32 ~ 56VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM 2800 RPM Ētahi Ingoa 1053-1285
OD9225-48HBX
OD922548HB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 33.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A