OD9225-48HHSS
Orion FansOrion Fans
OD9225-48HHSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-48HHSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-48HHSS.pdf2.OD9225-48HHSS.pdf3.OD9225-48HHSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-48HHSS
Tau Wae OD9225-48HHSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225