OD9232-12LB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9232-12LB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9232-12LB01A.pdf2.OD9232-12LB01A.pdf3.OD9232-12LB01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9232-12LB01A
Tau Wae OD9232-12LB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa OD9232