OD6038-12HBVXC01A
Orion FansOrion Fans
OD6038-12HBVXC01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6038-12HBVXC01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6038-12HBVXC01A
Tau Wae OD6038-12HBVXC01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 1.590 in H2O (396.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6038
RPM 10000 RPM Mana (Watts) 17.00W
Ētahi Ingoa OD6038-12HBVXC01AX
OD603812HBVXC01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 64.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 1.42A He momo kai Ball