OD6025-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD6025-24MSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-24MSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-24MSS01A
Tau Wae OD6025-24MSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025
RPM - Ētahi Ingoa OD6025-24MSS01AX
OD602524MSS01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6038-12HBVXC
OD6038-12HBVXC
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 7663 pcs
Tikiake: OD6038-12HBVXC.pdf
RFQ
OD6025-48HB
OD6025-48HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 10586 pcs
Tikiake: OD6025-48HB.pdf
RFQ
OD6025-24MS
OD6025-24MS
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE