OD6025-48HB
Orion FansOrion Fans
OD6025-48HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-48HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6025-48HB.pdf2.OD6025-48HB.pdf3.OD6025-48HB.pdf4.OD6025-48HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-48HB
Tau Wae OD6025-48HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025
RPM 4200 RPM Mana (Watts) 3.40W
Ētahi Ingoa 1053-1247
OD6025-48HBX
OD602548HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 30.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.070A He momo kai Ball