OD6038-12HBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD6038-12HBXC01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6038-12HBXC01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6038-12HBXC01A.pdf2.OD6038-12HBXC01A.pdf3.OD6038-12HBXC01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6038-12HBXC01A
Tau Wae OD6038-12HBXC01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.276 lb (125.19g)
Waahi Ngaohiko 10.8 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 2.400 in H2O (597.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6038
RPM 14500 RPM Mana (Watts) 28.80W
Ētahi Ingoa 1053-1620
OD6038-12HBXC01AX
OD6038-12MBXH01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 64.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 2.1A He momo kai Ball