OD3506-12LB
Hua Hua
Tau Wae: OD3506-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3506-12LB.pdf2.OD3506-12LB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3506-12LB
Tau Wae OD3506-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12112 pcs Pepa Raraunga 1.OD3506-12LB.pdf2.OD3506-12LB.pdf
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 35mm L x 35mm H Raupapa OD3506