OD3506-12HB02A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3506-12HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3506-12HB02A.pdf2.OD3506-12HB02A.pdf3.OD3506-12HB02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3506-12HB02A
Tau Wae OD3506-12HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 35mm L x 35mm H Raupapa OD3506