OD3506-12HSS
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3506-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3506-12HSS.pdf2.OD3506-12HSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3506-12HSS
Tau Wae OD3506-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16812 pcs Pepa Raraunga 1.OD3506-12HSS.pdf2.OD3506-12HSS.pdf
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 35mm L x 35mm H Raupapa OD3506
RPM - Ētahi Ingoa OD3506-12HSSX
OD350612HSS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD3506-12HSS02A
OD3506-12HSS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE