OD3506-12HSS02A
Hua Hua
Tau Wae: OD3506-12HSS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3506-12HSS02A.pdf2.OD3506-12HSS02A.pdf3.OD3506-12HSS02A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3506-12HSS02A
Tau Wae OD3506-12HSS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 35mm L x 35mm H Raupapa OD3506
RPM - Ētahi Ingoa OD3506-12HSS02AX
OD3506-12HSSO2A
OD3506-12HSSO2A-ND
OD350612HSS02A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD3506-12MB01A
OD3506-12MB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 8462 pcs
Tikiake: OD3506-12MB01A.pdf
RFQ
OD3506-12HSS
OD3506-12HSS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE