OD3006-12MB01A
Orion FansOrion Fans
OD3006-12MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3006-12MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3006-12MB01A.pdf2.OD3006-12MB01A.pdf3.OD3006-12MB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3006-12MB01A
Tau Wae OD3006-12MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa OD3006