OD3006-12HSS
Orion FansOrion Fans
OD3006-12HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3006-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X6MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3006-12HSS.pdf2.OD3006-12HSS.pdf3.OD3006-12HSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3006-12HSS
Tau Wae OD3006-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X6MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 10.8 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa OD3006
RPM 10500 RPM Mana (Watts) 760mW
Ētahi Ingoa OD3006-12HSSX
OD300612HSS
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Poaka 32.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 40000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.060A He momo kai Sealed Sleeve