OD3006-12LB
Orion FansOrion Fans
OD3006-12LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD3006-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD3006-12LB.pdf2.OD3006-12LB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD3006-12LB
Tau Wae OD3006-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4359 pcs Pepa Raraunga 1.OD3006-12LB.pdf2.OD3006-12LB.pdf
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa OD3006