OD300S-12
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD300S-12
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua 3 FAN TRAY DC 12V 330CFM SHORT
Ngā Rauemi: OD300S-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 582 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD300S-12
Tau Wae OD300S-12 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga 3 FAN TRAY DC 12V 330CFM SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 582 pcs Pepa Raraunga OD300S-12.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 12VDC
Momo Fan Tray Ngā whakaaturanga Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM
Rahi / Rahi 14.00" L x 19.00" W x 1.75" H (355.6mm x 482.6mm x 44.4mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa OD300 Ētahi Ingoa OD300S-12X
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM 14.00" L x 19.00" W x 1.75" H (355.6mm x 482.6mm x 44.4mm)