OD300S7-24
Orion FansOrion Fans
OD300S7-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD300S7-24
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua 3 FAN TRAY 24V 7" DEEP 330CFM
Ngā Rauemi: 1.OD300S7-24.pdf2.OD300S7-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 491 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD300S7-24
Tau Wae OD300S7-24 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga 3 FAN TRAY 24V 7" DEEP 330CFM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491 pcs Pepa Raraunga 1.OD300S7-24.pdf2.OD300S7-24.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 24VDC
Momo Fan Tray Ngā whakaaturanga Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM
Rahi / Rahi 7.00" L x 19.00" W x 1.75" H (177.8mm x 482.6mm x 44.4mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa OD300 Ētahi Ingoa 1053-1315
OD300S7-24X
OD300S724
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM 7.00" L x 19.00" W x 1.75" H (177.8mm x 482.6mm x 44.4mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD3006-12MSS01A
OD3006-12MSS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 30X6MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 13316 pcs
Tikiake: OD3006-12MSS01A.pdf
RFQ
OD300J
OD300J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 30 OHM 1/4W 5% AXIAL