OD2506-12MB
Orion FansOrion Fans
OD2506-12MB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2506-12MB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25X6MM BALL 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD2506-12MB.pdf2.OD2506-12MB.pdf3.OD2506-12MB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2506-12MB
Tau Wae OD2506-12MB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25X6MM BALL 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4861 pcs Pepa Raraunga 1.OD2506-12MB.pdf2.OD2506-12MB.pdf3.OD2506-12MB.pdf
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25mm L x 25mm H Raupapa OD2506
RPM 12000 RPM Ētahi Ingoa OD2506-12MBX
OD250612MB
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka 28.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.060A He momo kai Ball