OD2506-12LB
Orion FansOrion Fans
OD2506-12LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2506-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25X6MM BALL 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD2506-12LB.pdf2.OD2506-12LB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2506-12LB
Tau Wae OD2506-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25X6MM BALL 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5996 pcs Pepa Raraunga 1.OD2506-12LB.pdf2.OD2506-12LB.pdf
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 25mm L x 25mm H Raupapa OD2506
RPM - Ētahi Ingoa OD2506-12LBX
OD250612LB
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka -