OD2506-12HSS
Orion FansOrion Fans
OD2506-12HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2506-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25X6MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD2506-12HSS.pdf2.OD2506-12HSS.pdf3.OD2506-12HSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2506-12HSS
Tau Wae OD2506-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25X6MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25mm L x 25mm H Raupapa OD2506
RPM 14000 RPM Ētahi Ingoa OD2506-12HSSX
OD250612HSS
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka 31.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A